YENİ BAYAN ÖRGÜ MODELLERİ

Yeni bayan örgü modellerini paylaşmamda ki, sebep geçenlerde katıldığım bir sohbet esnasında arkadaşlarımın sitende neden daha fazla bayan örgüleri yok sorusu neden oldu. Artık sitemizde daha çok bayanlar üzerine örgüler ve örgü işleri paylaşacağım.

Bu güzel örgü modelleri arasında yelek ve hırka ile kazak örnekleri yer alıyor. Yapımına ilişkin hemen altta bir kaç video da buldum ve paylaştım. Konuyla alakalı olmasa da keçeden terlik yapmak yani örgü terlik yapmak içinde güzle bir çalışmanın detaylı anlatımına yer verdim.

Umarım işinize yarar. Katıldığım altın günü veya kadınların toplandığı kermes türü yerlerde inanın en çok bayanlar örgü modelleri araştırıyor. Örgü üzerine sizde güzel yelek veya hırka çeşitleri araştırıyorsanız bu güzel çalışmalar hoşunuza gidecek. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

HARİKA DANTEL HAVLU KENARI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel havlu kenarı örnekleri, en güzel havlu kenarı modelleri ve havlu kenarı modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir