YENİ BAYAN ÖRGÜ ÖRNEKLERİ

Yeni bayan örgü örneklerini çok seveceksiniz. Aralarında hırka modelleri, kazak modelleri ve en güzel örgüden yapılmış kıyafet çeşitleri yer alıyor. Anlatımlı olarak daha önce öğretici videoları paylaşmıştık. Bayan örgü modelleri arayanlar için bu güzel çalışmalar çok işe yarayacağını düşünüyorum.

Örgü bere yapımı, örgü kazak yapılışı ve daha birçok çalışmanın sitemizde anlatımı var. Resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar hemen bu içeriğimizin altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan örgü bayan örneklerini yine buldukça sizlere paylaşacağım. Çok güzel modeller yer alıyor. Adım adım nasıl yapıldığını öğretici videolardan izleyerek yapımını öğrenebilirsiniz. Yapıp kullanabilir veya satış amaçlı da öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ FİLELİ KAZAK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fileli kazak çeşitleri, fileli kazak nasıl yapılır ve fileli kazak örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir