YENİ BEBEK TAKIMI ÖRGÜ MODELLERİ

Yeni bebek takımı örgü modelleriyle karşınızdayım. Altta yine video şeklinde de izleyerek göreceğiniz şahane modeller yer alıyor. Evde örgü bebek takımı yapmak üzereyseniz bu güzel modeller size ilham verebilir. Daha önce bebek örgü takım yapımıyla alakalı eğitici ve öğretici çalışmalara sitemizde yer vermiştik.

Anlatımlı örgü bebek takım modeli yapımıyla alakalı benzer çalışmalar ve diğer örnekler ise hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü bebek takımı modellerini buldukça yine sizlere bu tür başlıklarla sitemizde paylaşacağım.

Sizde benzer çalışmalar veya örgü bebek takımı örnekleri yapıyorsanız bize gönderin yayınlayalım. Şimdi sizleri birbirinden güzel 32 adet örgü bebek takım modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇARKIFELEK TUTACAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi çarkıfelek tutacak yapmak, tığ işi tutacak modeli ve tığ işi tutacak nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir