YENİ BONCUK OYALARI

Yeni boncuk oyaları arayanlar olabilir diye az da olsa bu örneklere sitemizde yer vermek istedim. Hemen resimlerin altında anlatımlı çalışmaları da yer alan bu güzel boncuk oyalarından sizde yapıyorsanız yararlanabilirsiniz. Sitemizde daha önce yeni boncuk oya örneklerine yer verdiğimizi hatırlıyorum.

Hatta bu yazımızın altından karşılaşacağınız benzer yazılar ekranında ki değişik boncuk oya modellerine de göz atabilirsiniz. Anlatımlı olarak çalışmalara ulaşacağınız sitemizde birbirinden güzel yeni boncuk oyaları sayesinde sizde yapımını öğrenerek çeyizlik veya satış amaçlı bu güzel çalışmalardan yapabileceksiniz.

Yeni boncuk oya örneklerini buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Sitemizde birbirinden güzel ve değişik boncuklu havlu kenarı veya oyalarını bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

YENİ DANTEL HAVLU KENARI MODELLERİ ŞEMASI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı dantel havlular, dantel havlu kenarı modelleri ve dantel havlu kenarı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir