YENİ BONCUKLU PATİK MODELLERİ

Yeni boncuklu patik modelleri ile karşınızdayım. Birkaç model bulabildim. Boncuklu patik yapımıyla ilgileniyorsanız veya yapmak üzereyseniz bu güzel örnekler size fikir verecektir. Anlatımlı boncuklu patik yapılışıyla alakalı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Resimlerin aksine hemen altta slayt şeklinde de bir çalışmaya yer verdik. Benzer boncuklu patik modellerini sitemizde daha önce paylaştığımızı pek hatırlamıyorum. Eğer varsa da zaten hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır. Yeni boncuklu patikleri buldukça yine sizlere sunacağım.

 
 

Sizde evde boncuklu patik yapımıyla ilgileniyorsanız bize ulaşıp paylaşabilirsiniz. Hatta yaptırmak isteyenler olabilir ve yorum bırakmanızı öneriyorum. Patik yapımıyla alakalı öğretici yazılar ve videolara ise sitemizde kategorileri inceleyerek ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

EN GÜZEL MERSERİZE KAZAK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. merserize kazak çeşitleri, merserize kazak modelleri ve merserize kazak nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir