YENİ BULMACA PATİK MODELLERİ

Yeni bulmaca patik modelleri arayanlar olabilir diye anlatımlı güzel bir çalışma hazırladık. Hemen altta ilk resimlerde adım adım bulmaca patik modeli yapılışı tarif edilmiş. Hemen sonrasındakiler ise diğer örnekler olup, benzerlerini sizde yapabilirsiniz.

Başka sitelerde yamalı patik modeli olarak da adlandırılan bu güzel çalışmayı yapabilmenize yardımcı olacak altta öğretici videolar da yer alıyor. Anlatımlı videoları izleyerek sizde bulmaca patik yapımını öğrenebilirsiniz. Öğrendikten sonra kendinize veya çocuklarınıza yada eşinize yapabilirsiniz.

Hatta bu tür patik modelleri yapıp satarak para dahi kazanabilirsiniz. Evde kolay patik yapımıyla alakalı sitemizde çok sayıda çalışmanın resimli anlatımını ve videolu tariflerine yer verdiğimizi söylemek isterim. Bu güzel çalışmayı sizde yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ KABAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi kabak örgü, öğretici tığ işi kabak ve tığ işi anlatımlı örgü kabak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir