YENİ BULUT NAİL TIRNAK SÜSLEME ÖRNEĞİ

Yeni bulut nail tırnak süsleme örneğini beğeneceğinizi biliyorum. Çünkü ben bayıldım. Hem güzel hem keyifli hem de insana enerji katıyor.

Bu tür tırnak süsü çalışmalarının yapımını gösteren anlatımlar buldukça mutluluk doluyorum. Hem tüm kıyafetlerimize uyumlu, hem de pembenin o güzel tonunun üzerine beyazın şirinliği yansıtılmış.

Beğeneceğinizi düşünüyorum. Bulut nail tırnak süsleme örneği olarak adlandırdım. Belki bu desenin bir adı vardır. Ama ben bulut nail deseni yapmak diye adlandırdım.

Beğenenler yorum bırakırsa bu konu üzerinde tartışabiliriz. Ben çok beğendim. Sizlerinde beğenip yapacağınızı düşünüyorum. Yeni bulut nail tırnak süs deseni ile hem parmaklarınız şık gözükecek.

Hem de etrafınızdakiler bu güzel nail örneğini nasıl yaptığınızı hatta nerede yaptırdığınızı dahi araştırmaya başlayacaklar. Bu yüzden bence püf noktasını öğrenin ve bir tek siz bilin. Kolay gelsin.

 
 

yeni-bulut-nail-tirnak-susleme-ornegi

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir