YENİ ÇEYİZLİK HAVLU KENARI MODELLERİ

Yeni çeyizlik havlu kenarı modelleri yapmak isteyenler için paylaştığımız bu güzel örneklere bayılacaksınız. Anlatımlı çeyizlik havlu kenarı yapımıyla ilgili birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Eğitici çalışmalar sayesinde sizde nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Yeni çeyizlik havlu modellerini de sitemizde bulacağınız gibi yine yapımını gösteren video ve eğitim setlerinden de yararlanabileceğinizi belirtmek isterim. Kolay yapılan çeyizlik havlu kenarı yapılışı çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Sizde yapıyorsanız veya yaptırmak isterseniz alta yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Çeyizlik havlu kenarı nasıl yapılır diyenler için sitemizde öğretici birçok resimli anlatım ve videolu anlatımları da paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. İncelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ ÇOCUK ŞAPKASI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçekli örgü şapka modeli, hayvan motifli şapka modelleri ve hayvanlı örgü şapkalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir