YENİ ÇEYİZLİK OYA ÖRNEKLERİ

Yeni çeyizlik oya örnekleriyle karşınızdayız. Hemen bu örneklerin altında yapımına ilişkin güzel paylaşımlarda da bulunduk. Onlar da çok işinize yarayacak. Sizde evde oya örneği yapıyorsanız ve bu tür değişik örneklere ihtiyacınız varsa sitemizde daha önce de çok güzel modeller ve yapılışını anlatan çalışmalara yer verdiğimizi belirtmek isterim.

Hemen bu yazımızın altında karşınıza iğne oyası örnekleri ve yapımına ilişkin birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Öğretici video ve resimli anlatımlar sayesinde sizde bu güzel modellerin yapılışını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz.

Kızınız evleniyorsa veya yeni evlenen birisi varsa ona çeyizlik olarak hediye şeklinde verebilirsiniz. Yada yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Günümüzde birçok ev kadını internet üzerinden satış yapmakta ve evine ek gelir getirmektedir. Sizde aynı şekilde çalışabilir ve para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ ÖRGÜ BANDANA MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bandana, bandana örgü nasıl yapılır ve örgü bandana modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir