YENİ ÇİÇEK MOTİFLİ LİF MODELLERİ

Yeni çiçek motifli lif modelleri arıyordum. Bu güzel örnekler karşıma çıktı. Sizlerde evde lif yapmak istiyorsanız ve desen örneği yada fikir alacak kaynak arıyorsanız, bu güzel modeller işinize yarayabilir. İlham alabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Evde çiçek desenli lif yapmak istiyorsanız da hemen altta eğitim setleri yer alıyor. Öğretici videoları izleyerek sizde evde kolayca lif örmeyi öğrenmiş olacaksınız. Kolay çalışmalar sayesinde birbirinden güzel banyo ovunma lifleri de yapmış olacaksınız.

Çeyizlik lif modelleri yapabilir veya kullanmalık lifler hazırlayabilirsiniz. Sitemizde hayvanlı lif modellerinin de yapılışını paylaşmıştık. Onlara da ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel lif örneklerini buldukça yine sizlerin önüne getirmeye çalışacağız. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

22 TANE ÖRGÜ BAYAN ATKI KAŞKOL ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bayan atkı modelleri, örgü bayan atkısı çeşitleri ve örgü bayan kaşkol modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir