YENİ ÇİÇEKLİ HAVLU DANTEL MODELLERİ

Yeni çiçekli havlu dantel modelleri arayanlar olabilir diye az da olsa bir paylaşım yapayım dedim. Bu tür havlu kenarı modelleri veya dantel havlu modellerini daha önce de paylaşmıştık. Hatta bu yazımızın hemen altından karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve sizde evde kolayca yapabilirsiniz. Çiçekli havlu dantel modelleri yaparak sizde çeyizlik olarak kullanabilir veya isteyenlere satabilirsiniz. Evde kolay yapılan havlu kenarı örneklerine hemen alttan veya havlu modelleri kategorisinden de ulaşabilirsiniz.

Birbirinden güzel havlu kenarı modellerinin yapılışını eğitim olarak da sitemizde daha önce paylaşmıştık. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri bu az olan çiçekli havlu dantel modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ BAYAN ELBİSE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bayan elbiseler, örgü bayan elbise örnekleri ve örgü bayan elbise yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir