YENİ CONVERSE BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK

Yeni converse bebek patik modeli yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmanın yine anlatımlı videosuna da yazının altında yer verdik. Aşamalı çalışmayı sizde öğrenerek çocuğunuza veya yakınınızın bebeğine yapabilirsiniz. Anlatımlı converse bebek patik modeli yapmak için paylaştığımız farklı çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan bebek patik modeli çalışmalarını daha önce çoğu kez paylaşmıştık. Anlatımlı bebek patiği yapmak için çalışmanın resimli anlatımındaki adımlardan yararlanarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Takıldığınız yer olursa yorum bırakın. Yine videolu anlatımın da yer aldığı yazının altındaki çalışmayı da mutlaka izleyin. Converse modeli patik yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Bu tür patik yapma çalışmaları sayesinde sizde değişik patik yapmayı öğrenmiş olursunuz. Kolay gelsin.

 

 

 
 

 

 

 

 

 

YENİ ÖRGÜ BOLERO MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım bolero örgü modeli, anlatımlı örgü bolero modeli ve değişik örgü bolero modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir