YENİ DANTEL BOHÇA ÖRNEKLERİ

Yeni dantel bohça örnekleri arayanlar olabilir diye bu yazımızda böyle bir derleme yapalım dedik. Daha önce anlatımlı dantel bohça yapımıyla alakalı çalışmalara da sitemizde yer vermiştik.

Hatta videolu anlatımlarını sitemizden bulacağınız dantel bohça yapılışı çalışmalarından yararlanarak sizde çeyizlik veya satış amaçlı bu güzelleri yapabilirsiniz. Dantel bohça örneği arayanlar olur diye derlediğimiz çalışmada birbirinden güzel dantel bohça örnekleri yer alıyor.

 
 

Anlatımlı çalışmaları da hemen altta benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Öğretici çalışmalar sayesinde sizde öğrenerek çok kısa sürede güzel dantel bohçalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve harika çeyizlik dantel bohça örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

DEĞİŞİK ÖRGÜ ELDİVEN MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü eldiven yapımı, değişik örgü eldiven modeli ve değişik örgü eldivenler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir