YENİ DANTEL BOLEROLU GELİNLİK MODELLERİ

Yeni dantel bolerolu gelinlik modelleri ile karşınıza çıkalım dedik. Dantel bolerolu gelinlik sahibi olmak ister misiniz? sizi duyar gibiyiz. Henüz bu güzel çalışmaların yapılışını gösteren bir anlatım bulamadım. Ancak bulduğumda bu yazımıza ekleyeceğim.

 
 

Bu güzel örnekler de az ama ne yapalım bu kadar bulabildik. Fazla bulduğumuzda yine yazıya ekleyeceğimi belirtmek isterim. Gerçekten çok güzeller ve her genç kızın rüyası gelinlikler daha bir güzel görünüme kavuşmuş. Özel günde özel bir gelinlik için bu güzel örnekleri sizde gelinlik diktiriyor iseniz terzinize gösterebilirsiniz.

Dantel bolerolu gelinlik yaptırabilir ve düğününüzde giyebilirsiniz. Hatta gelinlik dikip satıyorsanız bu güzel modelleri de uygulayarak alıcıları memnun edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI ÖRGÜ KULAKLI BEBEK ŞAPKASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kulaklı bere nasıl yapılır, kulaklı bere şapka yapmak ve kulaklı şapka nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir