YENİ DANTEL DOLAMA MODELLERİ

Yeni dantel dolama modelleri arıyordum. Bu güzel örneklerle karşılaştım. Ancak az sayıda olduğu için ilk başta paylaşmayı pek düşünmedim. Ama sonra dedim ki, az olsun bizim olsun. Yapımcılarına ulaşmaya çalışıyorum.

 
 

İllaki benzerlerini veya değişiklerini yapmışlardır. Ellerine emeklerine sağlık demek isteriz. Bu güzel çalışmalardan sizde yapmak istiyorsanız veya arıyorsanız, bu güzel az örneklerden yararlanabilirsiniz.

İlham alabilir veya fikir edinebilirsiniz. Yeni dantel dolama örnekleri ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Anlatımlı video veya resimleri buldukça yine bu yazıya ekleyeceğim. Kolay gelsin.

 

30 ADET YENİ ÖRGÜ BAYAN YELEK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bayan yelek modeli, bayan yeleği nasıl yapılır ve değişik örgü yelek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir