YENİ DANTEL HAVLU KENARI MODELLERİ ŞEMASI

Yeni dantel havlu kenarı modelleri şeması ile birlikte bu yazımızda yer alıyor. Anlatımlı bir de video eklediğimiz yazımızda yer alan örneklerin şemalarından keyifle yararlanabilirsiniz. Hemen yazımızın altında karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Birbirinden değişik ve güzel çalışmalara ulaşacağınız sitemizdeki tüm örnekleri beğeneceğinizi düşünüyorum. Şema olarak havlu kenarı örnekleri ve modellerini buldukça yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Bu güzel örneklerin şemasından yararlanarak sizde nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

 
 

Dantel havlu kenarı modeli yapılışıyla alakalı çalışmaları araştırıyorum. Değişik ve güzel çalışmalar buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve el emeği göz nuru dantel havlu kenarı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Videoya göz atmayı da unutmayın. Kolay gelsin.

 

YENİ KEDİ MOTİFLİ KAZAK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kedi desenli kazaklar, kedi motifli kazaklar ve kedi resimli kazak modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir