YENİ DANTEL MODELLERİ

Yeni dantel modelleri arayanlara gelsin. Bu güzel kendin yap dantel çalışmaları çok güzel. Örneklerin yapılışını anlatan video ve resimli anlatımları daha önce paylaşmıştık. Bunlar da tamamlanmış hali ve birçok örnekten oluşuyor. Sizde bu tür dantel modellerini farklı buluyorsanız ve bu tür çalışmalar yapıyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.

 
 

Nette birçok kişinin yaptığı ve tanıtım amaçlı paylaştığımız bu güzel örnekleri biz çok sevdik. En kısa zamanda da yapılışını gösteren çalışmaların videolu eğitimli hallerini bulup paylaşacağız. Anlatımlı dantel modeli yapmak için bu tür çalışmalarla ilgili bulduğumuz videolar da hemen yazının altında karşınıza çıkacak.

Bu tür çalışmaları seviyorsanız veya bu paylaşımı beğendiyseniz, sosyal medya hesabınızda paylaşırsanız bizi çok mutlu edersiniz. Şimdi sizleri modellerle baş başa bırakıyoruz. Büyük halleri için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

 

EVDE TİŞÖRT SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tişört süsleme, basit tişört süsü yapmak ve evde kazak nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir