YENİ DANTEL ÖRNEKLERİ

Yeni dantel örneklerini görünce beğeneceğinizi düşünüyorum. Benzerlerini daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Hatta anlatımlı birçok modele ve örneğe sitemizden ulaşabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi dantel örnekleri veya tığ işi sehpa dantel örtüsü yapımıyla alakalı eğitici setlere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı dantel örneklerini videolu olarak da sitemizde bulabilirsiniz. Altta yer alan örnekleri çıkarabiliyorsanız veya yapabiliyorsanız yorum bırakın. Yaptırmak isteyenler size ulaşabilir. Yeni dantel sehpa örtü örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdilik bu kadar bulabildim. Eskisi gibi artık ya fazla yapılmıyor. Ya da ben fazla araştırmadığım için bu kadar örnekte kaldım. Sizde de varsa resmini sosyal medya hesabımızdan bize gönderin yayınlayalım. Kolay gelsin.

 

EVDE KOLAY AYAKKABI SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı ayakkabı süsleme, ayakkabı süsleme anlatım ve ayakkabı ucu nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir