YENİ DANTEL PEÇETE MASA ÖRTÜSÜ MODELLERİ

Yeni dantel peçete masa örtüsü modelleri arayanlar ev hanımlarına yönelik derlediğimiz bu güzel çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı masa örtüsü modellerini daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel örnekler yapmayı öğrenebilirsiniz.

Çeyizlik hazırlayabilirsiniz yada yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı dantel masa örtüsü modellerini sitemizde çokça kez görebilirsiniz. Hatta hemen bu yazımızın altında da benzerlerini paylaşmıştık. Öğretici masa örtüsü modellerini araştırıyorum.

İlk fırsatta onları yayınlayacağım. Gerçekten çok güzel ve değişik örnekler var. Hepsinin de yapımını sağ olsun yapımcıları video olarak derliyorlar. Onlar aracılığı ile de bizde sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Gerçekten çok güzel emer verilerek yapılmış örnekler görüyoruz. Bu modeller ve örnekler de işte onlardan birisi olup, beğeneceğinizi düşünüyorum.

 
 
 

YENİ ARA ÇARŞAF NEVRESİM TAKIMI DANTEL MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ara çarşaf nevresim dantel modelleri, ara çarşaf nevresim dantel örnekleri ve ara çarşaf nevresim takımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir