YENİ DANTEL POT YASTIK MODELLERİ

Yeni dantel pot yastık modelleri araştırması içine girdiyseniz, bu örnekler işinize yarayacaktır. Pot yastık üzeri dantel işlemesiyle yapılan güzel çalışmalardır. Kimisi bunları çeyizlik olarak yapıp saklıyor. Kimisi de evlendiğinde çeyizinden çıkartıp kullanıyor.

Sizlerde dantelli pot yastık yapmak istiyorsanız, henüz yapımını gösteren öğretici videolar bulamadım. Ancak resimli anlatım ve yine alttaki örnekler gibi değişik çalışmalar buldukça sizlere paylaşacağım. Bu güzel çalışmalardan sizinde varsa resimlerini bize atarak bu örnekleri çoğaltabiliriz.

 
 

Hatta bu tür çalışmalar yapanlar varsa yorum bırakırlarsa, yaptırmak isteyenler olabilir. Dantelli pot yastık örneklerini araştıracağım. Buldukça yine sizlere yayınlamaya devam edeceğim. Canımanne sitesinden derlediğimiz bu güzel çalışmalara ek olarak anlatımını da bulmaya çalışacağım. Kolay gelsin.

 

KOLAY ŞEMALI ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı şemalı örgüler, basit şemalı örgü modelleri ve örgü şemalı örnekler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir