YENİ DANTEL VİTRİN TAKIMI MODELLERİ

Yeni dantel vitrin takımı modelleri arayanlar olur diye bulduğum bu birbirinden güzel örnekleri çok seveceksiniz. Anlatımlı örgü modelleri ve dantel örneklerini sitemizde önceden de paylaşmıştık. Onların da çok güzel anlatımları ve videolu tarifleri var. Bu güzel dantel modellerinden sizde yapıyorsanız bu örneklerden fikir edinebilirsiniz.

Yaptırmak isterseniz, yapanlar illaki bu yazımızın altına yorum bırakacaktır. Onlarla temasa geçip yaptırabilirsiniz. Birbirinden güzel çeyizlik dantel vitrin takımı örnekleriyle karşınıza geldik. Bu güzel örnekleri beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız mutlu oluruz.

 
 

En güzel dantel vitrin takım modeli ve örneklerini yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel dantel örnekleri vitrin setleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

137 ADET YENİ YEMENİ OYASI ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 yemeni oyası modeli, adım adım yemeni oyası örneği ve anlatımlı yemeni oyası örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir