YENİ EL YAPIMI LİF MODELİ

Yeni el yapımı lif modeli arayanlar olabilir diye bu güzel çalışmayı derledik. Anlatımlı çalışmada yer alan lif modelini sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Örgü lif modelleri hayatımızda önemli yeri olan eşyalardan birisidir. Özellikle de banyo ovunma bezi olarak kullandığımız lifler birçok genç kızın çeyizinde de yer almaktadır.

El yapımı lif nasıl yapılır diyenler için sitemizde öğretici birçok resimli anlatım ve videolu anlatımlar da yer alıyor. Onları da inceleyerek nasıl lif yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Evde kolay lif yapılışıyla alakalı çalışmaları hemen bu yazımızın altından da göreceksiniz. Onları da beğenecek ve yapmak isteyeceksiniz. Öğretici lif çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

YENİ KASNAKTA LİF MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kasnakta lif, kasnakta lif çeşitleri ve kasnakta lif nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir