YENİ ELDİVEN LİF MODELLERİ

Yeni eldiven lif modelleri ile karşınızdayım. Evde sizde lif yapıyorsanız ve nasıl bir şekil yapsam diye düşünüyorsanız? bu güzel örnekler işinize yarayabilir. Fikir edinebilir veya ilham alabilirsiniz. Eldiven şeklinde lif yaparak banyoda daha kolay ovunma da sağlayabilirsiniz.

Eldiven lif modelini çocuklarınıza sevdirebilir ve banyoda daha sağlıklı temizlenmelerini de sağlamış olursunuz. Sitemizde değişik lif modelleri ve yapılışıyla alakalı birçok çalışma yer alıyor. Hepsini inceleyebilir ve yararlanabilirsiniz. Bu güzel örneklerin yapılışıyla alakalı çalışmaları araştırıyorum.

 
 

Bulunca bu yazıya iliştireceğim. Çok güzeller ve resimli anlatımlarını yada videolu eğitici şekilde tariflerini araştırıyorum. Çok güzeller ben çok beğendim. Satış amaçlı da yapılıp iyi paraların kazanılacağını düşünüyorum. Şimdi sizleri az olan örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

20 TANE İĞNE OYASI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı iğne oyaları, değişik iğne oyaları ve farklı iğne oyaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir