YENİ ERKEK ATKI BERE MODELLERİ

Yeni erkek atkı bere modelleri ile yapılışını sizler için derledik. Altta birbirinden güzel erkek atkı modelleri ile erkek bere modelleri yer alıyor. Kışın da yaklaşmasıyla artık soğuklara daha dayanıklı giysiler giymeye başlamalıyız. Bunların başında da atkı ve bere geliyor.

Soğuktan korunmak için atkı ve bere kullanımı oldukça da önemlidir. Örgü atkı yapımıyla alakalı ve örgü bere yapılışıyla ilgili birçok çalışmayı sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Hemen bu yazımızın altında da yer alan benzer yazılar bölümünde anlatımlı bere yapımı ve video anlatımlı atkı yapılışına dair birçok içerikle karşılaşacaksınız.

Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımızın resimlerinin altında da yine yapılışı ile ilgili atkı ve bere çalışmalarının öğretici bilgileri yer alıyor. Onlardan da yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

YENİ FİRKETE ŞAL MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. firkete motif şal, firkete örgü şal ve firkete şal modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir