YENİ ETAMİN İŞLEMELİ HAVLU KENARLARI

Yeni etamin işlemeli havlu kenarları ile karşınızdayız. Yaklaşık 104 adet olan en iyi ve güzel yeni etamin işlemeli havluları beğeneceğinizi düşünüyorum. Hemen resimlerin altında yapımına ilişkin bir de eğitici videoya yer verdik. Sitemizde daha önce de etamin işleme çalışmalarına örnek birçok eğitici ve öğretici resimli anlatımlarla birlikte videolu anlatımlara yer vermiştik.

Hatta bu yazımızın hemen altından da birçok güzel havlu kenarı modellerine ulaşacaksınız. Yeni havlu kenarı örnekleri ile daha önce de karşınıza çıkmıştık. Birbirinden güzel bu el emeği göz nuru çalışmaları yapanların ellerine emeklerine sağlık demek istiyoruz.

Eskiler bu işi iyi biliyor. Artık günümüz gençliği pek önem vermese de birçok anne kızının çeyizi için bu tür çalışmalar yapmakta ve saklamaktadır. Hepsi el emeği göz nuru çalışmalar olup, sizde yapıyorsanız örneklerden yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 
 

YENİ TEPSİ ÖRTÜSÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. motifli tepsi örtüsü modelleri, tepsi örtüsü dantel modelleri ve tepsi örtüsü modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir