YENİ FANTEZİ LASTİK ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Yeni fantezi lastik örgü modeli yapmak için paylaştığımız örnek resimleri çok beğeneceksiniz. Hemen altta ise eğitici kendin yap çalışmalarının videosu bulunuyor. Sizler de evde yeni örgü örnekleri deniyorsanız veya öğrenmek istiyorsanız bu güzel çalışmalar işinizi görecektir.

Yeni fantezi lastik örgü modeli yapmak için paylaştığımız benzer çalışmalar da hemen makalemizin altından karşınıza çıkacaktır. Yapılışı Türkçe anlatımlı olup, kısa sürede öğrenerek sizde evinizde bu güzel örneğe başlayabilirsiniz.

Anlatımlı örgü videoları ve yapılışı detaylı gösterilen resimli anlatımlara sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlerde yapıyorsanız veya yapıp satmaksa niyetiniz alttan yorum bırakmayı unutmayın. Şimdi sizleri fantezi örgü örneğinin resimleri ve altta eğitici videoları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

ESKİ TRAKTÖR LASTİĞİNDEN SÜS HAVUZU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçeye lastikten havuz, büyük lastikten havuz ve eski lastikten havuz yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir