YENİ FİRKETE ŞAL MODELLERİ

Yeni firkete şal modelleri ile karşınızdayız. Bu güzel derlememizde çok güzel şalları bir araya getirdik. Firkete şal yapımıyla ilgileniyorsanız bu örnekler size fikir verecek. Daha önce firkete şal modeli yapılışıyla alakalı çalışmalar paylaşmıştık. Firkete şal örnekleri arasında sevecekleriniz de olacak.

 
 

Yapımını öğrenmek için anlatımlı videoları hemen bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım firkete şal modeli yapımıyla alakalı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşacağım. Anlatımlı firkete şal nasıl yapılır çalışmalarını sitemizde yer alan şal modelleri ekranında görebilirsiniz.

Yapanlardan veya yaptırmak isteyenlerden iseniz alta yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Bu tür çalışmalar yaparak kendiniz kullanabilir veya sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ BAYAN ÖRGÜ ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bayan örgüler, örgü elbise örnekleri ve örgü hırka modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir