YENİ GÜNDELİK KIYAFET KONSEPT FİKRİ

Yeni gündelik kıyafet konsept fikirleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım kıyafet kombin önerisinde günlük hayatınızda bir yere giderken kullanabileceğiniz güzel bir öneri yer alıyor.

Resimli anlatımda ki kıyafetlerin aynısını belki bulamayabilirsiniz. Ancak benzerlerini evinizde kendi kıyafetlerinizden uydurup, bu güzel kombin örneğini sizde yapabilirsiniz.

Herkesten değişik ve farklı görünmeyi sevenlerdenseniz, sizde bu güzel kıyafet kombin önerisini denemelisiniz. Benzer yeni kıyafet kombin önerilerini sitemizde sürekli paylaşıyorum.

Hatta bu yazımın hemen altında benzer kıyafet kombinlerine ulaşabilirsiniz. Aynılarını yapamasanız bile kıyafetlerinizi denkleştirirken aklınıza yeni fikirler getirebilir. Şimdi sizleri yeni gündelik kıyafet önerisi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yeni-gundelik-kiyafet-konsept-fikri

source

 

KAĞITTAN KOLAY ÇİN FENERİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı çin feneri yapmak, çin feneri anlatımları ve çin feneri nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir