YENİ GÜZEL DESENLİ ÖRGÜ KIRLENT MODELLERİ

Yeni güzel desenli örgü kırlent modelleri yapmak isteyenler olursa onlara fikir olması amacıyla bu güzel çalışmaları derledik. Birbirinden güzel örgü kırlent örneklerini ben çok sevdim. Eskisi gibi kırlent yani yastık modelleri pek piyasada yok. Artık her şey hazır ve kolaya kaçılıyor.

Örgüden yastık yapmak veya örgüden kırlent yapımıyla alakalı daha önce de benzer videolu anlatım ve resimli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu içeriğin altından karşınıza benzer yazılar ekranından çıkacak.

 
 

Oradan ulaşabilir ve sizde evde örgü yastık yapmaya başladıysanız eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Örgüden yastık nasıl yapılır diyorsanız sitemizde bu konuya ilişkin birçok malzeme yer alıyor. Öğretici çalışmalardan yararlanarak sizde örgü kırlent modelleri yapabilir ve evinizde keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

2016 ÖRGÜ BEBEK ELBİSE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bebek kıyafetleri, örgüden bebek elbiseleri ve örgüden bebek kıyafetleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir