YENİ HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

Yeni havlu kenarı örnekleri arayanlar olur diye düşünerekten bulduğum bu güzel paylaşımı sizlere de sunmak istedim. Kendin yap çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizde havlu kenarı örneği, evde kolay havlu kenarı yapımı gibi birçok çalışmaya da ulaşabilirsiniz.

Bu güzel paylaşımda yeni geleneksel havlu kenarı örnekleri yer alıyor. Alttaki benzer yazılar bölümünde ise yapımını anlatan çalışmalara ulaşacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan yeni havlu kenarı örnekleri ile modellerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Sizde evinizde havlu kenarı örneği yapıyorsanız, bize facebook adresimizden gönderin yayınlayalım. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : orgudantelmoda.com

 

TEL ÇÖP SEPETİNDEN KUMAŞLA AVİZE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tel sepet avize, anlatımlı tel sepet lamba yapımı ve evde tel çöp sepeti değerlendirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir