YENİ İĞNE OYASI ANLATIMLI ÇİÇEK ÖRNEĞİ YAPMAK

Yeni iğne oyası anlatımlı çiçek örneği yapmak için paylaştığımız kare resimlerden yola çıkarak sizde bu güzel örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatanların ve yapanların eline sağlık. Gerçekten çok güzel bir işçilik ve emek verilerek hazırlanmış.

Hazırlayana teşekkür eder ve bu güzel örnekten değişik şekilde altta benzer yazılar bölümünde bulacağınızı da söyleyebilirim. Sizde evinizde iğne oyası örnekleri ile uğraşıyorsanız bu güzel ve anlatımlı çalışma işinize yarayacak. Hem kolay yapımı var.

 
 

Hem de nasıl yapacağınızı öğrenerek sizde benzerini veya yapıyorsanız ilham alarak aynısını yapabilirsiniz. Anlatımlı video şeklinde de araştırıyorum. Bulduğumda buraya koyacağım. Fakat daha önceden paylaştığım anlatımlarda iğne oyası örnekleri olarak videolu anlatımlar da var. Öğretici videoları izleyerek de nasıl yapıldığını kavrayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI İĞNE OYASI KALP ÇİÇEK YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı iğne oyası çiçek kalp, anlatımlı iğne oyası kalp yapımı ve iğne oyası kalp çiçek yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir