YENİ İĞNE OYASI MEVLÜT ÖRTÜSÜ MODELLERİ

Yeni iğne oyası mevlüt örtüsü modelleri arayanlar için paylaştığımız bu güzel ve birbirinden şık modelleri beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışmalarını paylaştığımız çalışmaların daha değişik örneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Hemen yazımızın altında da birçok mevlüt baş örtüsü veya mevlüt örtü örnekleri yer alıyor.

Onları da beğeneceksiniz. Çok güzel modelleri sürekli olarak sitemizde bulabileceğiniz gibi hepsinin anlatımından da keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay yapılan mevlüt örtüsü iğne oyası çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Birbirinden güzel ve değişik iğne oyası çalışmalarını eğitim seti halinde sitemizde bulabilir ve sizde yapmasını öğrenebilirsiniz. Yeni iğne oyası mevlüt örtüsü modelleri arasında beğendikleriniz varsa yorum yazabilir veya sosyal medya hesabımızdan bize yazabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız da yorum bırakın. Yaptırmak isterseniz de yorum bırakmanızı öneririm. Kolay gelsin.

 

YENİ TEL KIRMA SANATI ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tel kırma eğitimi, tel kırma el işi tekniği ve tel kırma el sanatı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir