YENİ KAFTAN LİF MODELİ YAPIMI

Yeni kaftan lif modeli yapımıyla alakalı güzel ve değişik bir lif örneğinin yapılışı ile karşınızdayız. Yeni hobiler sitesinde gördüğümüz ve çok beğendiğimiz bu güzel çalışmayı sizlerin de beğeneceğinizi düşünüyoruz. Anlatımlı olması ve kare kare anlatılmasından yola çıkarak sizde bu güzel kaftan lif modelinin yapılışını öğrenerek yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yine hemen resimlerin altına farklı anlatımlara sahip lif örneği yapılışıyla ilgili öğretici videoları da ekledik. İzledikten sonra sizde evde örgü lif yapıyorsanız işinize yarayacak. Yada sitemizde ki diğer lif yapımıyla alakalı çalışmalara da göz atmanızı önerdiğimizi belirtmek isterim.

Hemen bu içeriğin altında yer alan benzer yazılar bölümünde birbirinden değişik anlatıma sahip farklı lif örneklerine ulaşacaksınız. Onlar da ilginizi çekebilir. Mutlaka bakın ve nasıl yapıldıklarını inceleyin. Kolay gelsin.

 
 

 

 

EN GÜZEL ÖRGÜ LİF MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. en güzel lif örnekleri, en iyi lif modelleri ve evde lif nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir