YENİ KALP PEÇETE ZİNCİR ÖRNEĞİ

Yeni kalp peçete zincir örneği arayanlar için kanaviçe örnekleri paylaşmaya ve araştırmaya devam ediyorum. Bir önceki paylaşımda kanaviçe kuğu örneği paylaşmıştık.

Bu yazımda ise sizlere kalp zincir kanaviçe örneği ve nasıl yapıldığını anlatan güzel bir çalışma paylaşayım dedim. Uzun zamandır kanaviçe örnekleri paylaşmadığımı fark ettim.

Artık daha fazla kanaviçe işleme örnekleri ve motif çalışmalarının yapılışını gösteren çalışmaları bulup paylaşmaya çalışacağım.

Anlatımlı kanaviçe çalışmaları sayesinde zorlanmadan bu tür çalışmaları yapanlar hem kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebiliyorlar.

Hem de adım adım anlatımı sayesinde nasıl yapıldığını öğrenerek kendilerini geliştirebilmektedirler. Kanaviçe işi yapan ev hanımları her zaman yeni çalışmalara merak salar.

 
 

Sitemizde bu tür çalışmaları sıkça bulacakları gibi, her gün yenisini eklemeye de devam ediyorum. Benzerler hemen altta gözükecektir. Onlara da göz atmanızı tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-kalp-pecete-zincir-ornegi

source

 

ANLATIMLI GEOMETRİK HAYVAN KANAVİÇE ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kanaviçe motifleri, anlatımlı kuğu kanaviçe deseni ve geometrik kuğu kanaviçe örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir