YENİ KASNAKTA LİF MODELLERİ

Yeni kasnakta lif modelleri arayanlar olur diye paylaştığımız bu güzel ve şahane modellere bayılacaksınız. Daha önce de kasnakta lif yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmanın detaylı anlatımını sizlere sunmuştuk. Anlatımlı lif modelleri yapımıyla alakalı çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilir ve nasıl yapıldıklarını da yine eğitici anlatımlarından veya videolu öğretici ders niteliğindeki sunumlardan öğrenebilirsiniz.

 
 

Evde kasnakta lif yapımı aslında kolay. Malzemeleri temin ettikten sonra tahta üzerine çivili mekanizmaya ipleri geçirerek kısa sürede kasnakta lif modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Şekilli lif modelleri yapabilirsiniz.

Değişik motifli lif örnekleri yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı lif modeli yapımıyla alakalı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

ETAMİN ARABA DESEN ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba etamin örnekleri, araba kanaviçe modelleri ve etamin araba örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir