YENİ KEDİ MOTİFLİ KAZAK ÖRNEKLERİ

Yeni kedi motifli kazak örnekleri arayanlar olabilir diye derlediğimiz bu yazımızdaki çalışmayı beğeneceksiniz. Özellikle çocuk kazak modelleri bakımından önünde kedi resmi olanlar daha çok tercih ediliyor. Nedeni bilinmez ama bu sayede hayvanları da sevmeye yönelik kazaklar sayesinde çocuklarımızı mutlu etmiş oluyoruz.

Kedi resimli kazak modeli yapmak için anlatımlı çalışmalar araştırdım. Fakat henüz öğretici bir video hazırlanmadığını gördüm. Ancak hemen yazımızın altında sizlere kedi motifli bir çalışma için anlatımlı bir videoya da yer verdik. Belki işinize yarayabilir.

 
 

Sizde evde kedi motifli işler veya çalışmalar yapıyorsanız, bu güzel örnekler işinize yarayacaktır. Daha önce kedi etamin örnekleri olarak paylaşımlarım olmuştu. Hatta kedi resimli örgü çalışmaları yapmak gibi değişik çalışmaları altta benzer yazılar bölümünden ulaşarak yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ ETAMİN İŞLEMELİ HAVLU KENARLARI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. etamin işlemeli havlu kenarı modelleri, etamin işlemeli havlu kenarı yapımı ve etamin işlemeli havlu kenarları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir