YENİ KIŞLIK ÖRGÜ CEKET MODELLERİ

Yeni Kışlık Örgü Ceketler

Yeni kışlık örgü ceket modellerini sizler için derledik. Hazır Eylül ayı geliyor. Havalar soğuyacak bu tür örgü yelek veya örgü hırka türü ceket modelleri çok işe yarar. Altta anlatımlı bir video ya da yer verdik. Yine sitemizde örgüden ceket yapmak veya örgü işi yelek modeli yapımıyla alakalı da eğitici videolar bulunuyor.

Hemen içeriğin altında da benzer örgü ceket örnekleri ve yapılışı ile ilgili çalışmalar da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Birbirinden güzel ve modelli örgü ceket modellerinde sevdiğiniz modeller illaki olacaktır.

 
 

Beğendiğiniz varsa yorum bırakın. Hatta yaptırmak isteyenler de yorum bırakabilir. Yada yapanlar varsa yorum bırakabilirler. Şimdi sizleri örnek resimleri ve yine anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

ÇİNİ DESENLİ KANAVİÇE ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çini desenli etamin örneği, çini desenli kanaviçeler ve etamin işleme örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir