YENİ KOLAY HAYVAN RESİM ÇİZİMLERİ

Yeni kolay hayvan resim çizimleri buldum. Daha önce benzerlerini paylaştığımı hatırlıyorum. Ancak bunlar bir farklı geldi bana… benzerleri varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Kolay penguen çizimi, kolay maymun çizimi ve daha birçok hayvanın kolay çizimlerini sitemizde yer alan resim çizimleri kategorisinde bolca bulabilirsiniz.

Çocukların daha çok ilgilendiği bu güzel çalışmaları birkaç harekette çizebilirler ve öğrenebilirler. İlk kez yaptıklarında yardımcı olursanız, hem onların el becerilerini gelişmelerine yardımcı olmuş olursunuz.

Hem de onlara masrafsız eğlenebilecekleri güzel bir oyun oluşturmuş olursunuz. Daha sonra çizdiklerini boyamalarını isteyin. Çocuklarınızla mutlu ve eğlenceli zamanlar dilerim. Kolay gelsin.

 
 

yeni-kolay-hayvan-resim-cizimleri

source

 

EVDE GERİ DÖNÜŞÜM başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. DIY, evde geri dönüşüm ve evde yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir