YENİ KOZA İPTEN ÖRGÜ ATKI MODELLERİ

Yeni koza ipten örgü atkı modelleri arayanlar olabilir diye paylaştığımız bu güzel örnekleri ben çok sevdim. Koza ipten atkı nasıl yapılır diyorsanız bununla ilgili anlatımlı video arıyorum. Bulduğumda bu yazıya iliştireceğim.

Benzer atkı modeli yapımıyla alakalı anlatımlı çalışmalar ve öğretici videolar paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta hemen yazının altında birçok güzel atkı modeline ulaşacaksınız. Hatta evde atkı yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmanın da anlatımına ulaşabilirsiniz.

 
 

Adım adım atkı yapımı ve örgü atkı yapılışıyla alakalı birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Koza ipten yapılmış çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşacak ve sitemizde yer vermeye çalışacağım. Birbirinden güzel koza ipten atkı modelleri ile ilgili anlatım da araştırıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ ÇEYİZLİK HAVLU KENARI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çeyizlik havlu kenarı motifleri, çeyizlik havlu kenarı örneği ve çeyizlik havlu kenarı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir