YENİ LALE MOTİFLİ DANTEL PERDE MODELLERİ

Yeni lale motifli dantel perde modellerine bayılacaksınız. Aralarında gül desenli perde örnekleri de var. Ancak çoğunluk lale desenli dantel perde örneklerinden oluşuyor. Birbirinden güzel ve eskilerin vazgeçemediği bu güzel örnekleri hala günümüzde yaşatanlar var.

Eskilerin göz bebeği olan bu güzel modelleri sizde satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Hala daha evlerde bu tür perdelerin olduğunu söyleyebilirim. Ancak yeni nesil pek bu tür klasik perdeleri tercih etmiyor. Daha değişik ve moda perdeleri tercih ediyorlar.

 
 

Lale desenli perde modelleri ile ilgili sitemizde daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve nasıl göründüklerine bakabilirsiniz. Benzer güzel perde modelleri ve 2015 en güzel perde modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI TIĞ İŞİ BEBEK BATTANİYESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi battaniye, tığ işi battaniye modeli yapmak ve tığ işi battaniye yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir