YENİ MANDAL ÖNLÜK MODELLERİ

Yeni mandal önlük modelleri ile tekrar karşınızdayım. Bu güzel örgü modellerinin yapımını arıyorum. Anlatımlı örgü önlük modeli yapmak için bulduğumda videolu anlatım veya resimli anlatımları hemen bu yazıya ilave edeceğim. Evde örgüden mandal önlüğü yapabilirsiniz.

Tığ işi mandal önlüğü yapabilirsiniz. Yada bu güzel çalışmaları yapanlar varsa sipariş için bu yazının altına yorum bırakabilirsiniz. Bu tür örgü çalışmaları yapıyorsanız da yine yorum bırakmanızı rica edeceğim. İsteyenler olursa size ulaşabilirler.

 
 

Evde kolay yapılan örgü çalışmalarının eğitimlerini ve yine öğretici videolarını sitemizde fazlaca paylaşmaya çalışıyorum. Yine güzel mandal önlüğü modelleri buldukça sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel ve birbirinden şık mandal önlük örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ BİKİNİ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bikiniler, örgü bikini modelleri ve örgü bikini nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir