YENİ MUTFAK PERDE MODELLERİ

Yeni mutfak perde modelleri arayan ev hanımlarına veya yeni evliler için derlediğimiz bu güzel modelleri beğeneceğinizi düşünüyorum. Altta az sayıda örnek olsa da slayt videoları izleyerek 2017 veya 2016 yılı yeni mutfak perde modellerine ulaşabilirsiniz.

Sizde evinizin mutfak perdelerini yenilemek veya değiştirme zamanının geldiğini düşünüyorsanız alttaki örnekler veya modeller fikrinizi değiştirecek. Gerçekten güzel modellere yer vermişler. Videolu anlatımda birbirinden yeni ve modelli perde örneklerine ulaşacaksınız.

En yeni perde modellerini daha önce sitemizde paylaşmıştık. Hemen bu yazımızın altında benzer perde yazıları veya perdeyle ilgili paylaşımlarımıza ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve satın almayı düşündüğünüzde belirli markaların dükkanlarına gittiğinizde benzerlerini satın alabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

GÜZEL PULLU ÖRTÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pullu örtü modeli nasıl yapılır, pullu örtü nasıl yapılır ve pullu örtü örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir