YENİ NAMAZ BURGUSU İĞNE OYASI MODELİ

Yeni namaz burgusu iğne oyası modeli arayanlar olabilir diye birkaç parça paylaşımda bulunmak istedim. Daha fazla örneğe ulaşamadım. Sizlerde benim gibi ulaşamayabilirsiniz. Bu güzel namaz burgusu iğne oyası modellerinden yapanlar varsa yorum bırakırlarsa, yaptırmak isteyenler ulaşabilir.

Hemen altta namaz baş örtüsü yapmak için anlatımlı video da paylaştık. Öğretici videolar sayesinde sizde yeni namaz burgusu iğne oyası modelinden yapmayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde daha önce de mevlüt baş örtüsü modeli yapmak için örnekler ve modellerin yapılışını anlatan çalışmalar paylaşmıştık.

Hatta bu yazımızın altından onlara ulaşabilir ve nasıl yapıldıklarını yada örneklerine bakabilirsiniz. Birbirinden güzel namaz baş örtüsü örnekleri ve modellerine daha önce de sitemizde çokça kez yer verdiğimizi hatırlıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

30 TANE YENİ İĞNE OYASI NAMAZ ÖRTÜSÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iğne oyası namaz baş örtüsü, iğne oyası namaz örtüsü örnekleri ve iğne oyasından namaz örtüsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir