YENİ ÖRGÜ BANDANA MODELLERİ

Yeni örgü bandana modellerini seveceksiniz. Yine anlatımını da paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde evinizde yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Hatta değişik örgü bandana modelleri yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı bandana modeli yapmak veya örgüden bandana nasıl yapılır diyorsanız altta paylaştığımız örneklerin yine hemen arkasından öğretici videoları da bulunuyor.

Öğrenebilir ve sizde örgü bandana modeli yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Öğretici örgü bandana örneklerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Hatta basit örgü bandana yapımıyla alakalı diğer çalışmalar bu içeriğin altından karşınıza benzer yazılar bölümünden çıkacaktır.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Öğretici örgü işlerini sitemizde fazlasıyla bulacak ve yararlanabileceksiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ ÖRGÜ PASPAS ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü paspas yapılışı, örgü paspas anlatımlı ve örgü paspas modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir