YENİ ÖRGÜ BARDAK ALTLIK MODELLERİ

Yeni örgü bardak altlık modelleri arayanlar olabilir diye düşündüm. Bu güzel derlemeyi yaptım. Bu güzel örnekler netten alınma olup, yapanların ellerine emeklerine sağlık. Gerçekten çok güzeller ve bardak altlık modeli olarak daha önce paylaştıklarından çok farklılar. Sizde yeni örgü bardak altlık modellerine bayılacaksınız.

Birbirinden güzel ve keyifli çalışmaların nasıl yapıldıklarını da araştırıyorum. Bulduğumda yine bu içeriğin altına iliştireceğim. Anlatımlı bardak altlığı yapımıyla alakalı birçok örneği hemen bu yazımızın altında yer alan benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz.

 
 

Evinize gelen misafirleri şaşırtmak istiyorsanız sizde örgü bardak altlık çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan bardak altlık çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede boş zamanlarınızı bu tür güzel ev araç gereçleri yaparak değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

KÜÇÜK KAVANOZDAN KAR KÜRESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kar küresi yapılışı, basit kar küresi yapımı ve evde kar küresi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir