YENİ ÖRGÜ BAYAN BLUZ MODELLERİ

Yeni örgü bayan bluz modellerini seveceksiniz. Hazır yaz ayının sonlarındayız, bu güzel modelleri yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Yorum bırakarak yapanlara ulaşabilirsiniz. Yada yapıyorsanız yorum bırakarak yaptırmak isteyenlere ulaşabilirsiniz. Altta benzer yazılar bölümünde örgü bayan bluzu yapmak için eğitici videolara da ulaşabilirsiniz.

Benzer yazılar bölümünden değişik bluz örneklerine de yine anlatımına da ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel ve yeni örgü bluzların hepsine sitemizden ulaşabilirsiniz. Örgü dantel hırka veya örgü yelek modelleriyle birlikte nasıl yapıldıklarını da yine sitemizde bulabilirsiniz.

 
 

Adım adım sizde örgü yelek modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan örgü modellerinin eğitimlerine sitemiz üzerinden katılabilirsiniz. Tüm bu güzel çalışmaları öğrenerek sizde kendinize yada sevdiklerinize yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ BAKLAVA DİLİMLİ ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı baklava dilimi yapımı, baklava dilim örgüler ve baklava dilimi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir