YENİ ÖRGÜ BAYAN ELBİSE MODELLERİ

Yeni örgü bayan elbise modellerine bayılacaksınız. Hepsi de çok güzel ve insanı daha da güzel gösteren özelliklere sahipler. Sonbaharda da giyilebilecek bu güzle örgü kıyafetleri mutlaka öneriyorum. Evde yapımını öğrenerek kendinize yapabilir veya başkalarına da yapabilirsiniz.

Evde örgü elbise nasıl yapılır diyorsanız sitemizde eğitimlerini bulabilirsiniz. Öğretici videolu anlatımlı örgü bayan elbise yapılışı çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya sevdiklerinize bu güzel modellerden yapmaya başlayabilirsiniz. Nasıl yaparım demeyin.

 
 

Bence öğrendiğinizde kolay gelecek ve daha değişik çeşitlerde yapmak isteyeceksiniz. Gerçekten kadının güzelliğini ön plana çıkartan önerdiğim örgü kıyafet örnekleri bunlar. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlarını farklı şekilde buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

FIRFIR SÜSLÜ PARMAK ARASI TERLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde terlik nasıl süslenir, fırfır terlik süsleme ve fırfırlı terlik süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir