YENİ ÖRGÜ BEBEK PATİK MODELLERİ

Yeni örgü bebek patik modelleri arayanlar için derlediğimiz bu güzel örnekler hoşunuza gidecek. Birbirinden güzel modeller arasında daha önce yaptıklarınıza benzerler de olabilir. Hatta resimlerin altına örgü patik yapımıyla alakalı videolar da iliştirdim. Onlar da işinize yarayabilir.

Bu güzel örgü bebek patik örneklerini sevdiyseniz, beğendiklerinizin altına yorum bırakmanızı isterim. Hatta sosyal medya hesaplarınızda da paylaşırsanız beni çok mutlu etmiş olacaksınız. Anlatımlı kız bebek örgü patik yapımı ve erkek örgü patik modeli yapımıyla alakalı çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Onlara da yine bunlardan iliştirmiştim. Gerçekten birbirinden güzel örgü bebek patikleri ile yeni doğanlara hediye olarak da düşünülebilir. Hatta bu tür çalışmalar yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Örgü işleriyle uğraşıyorsanız ve bebek patik çeşitleri arıyorsanız bu güzel örneklerden istifade edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

EVDE BASİT SARKAÇ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sarkaç süs yapımı, anlatımlı tel sarkaç süs ve basit sarkaç süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir