YENİ ÖRGÜ BİKİNİ MODELLERİ

Yeni örgü bikini modelleri arayanlar için derlediğimiz bu güzel çalışmaları sizde seveceksiniz. Örgüden yapılmış mayo ve bikini modellerini daha önce paylaşmamıştık. Sanırım örgü mayo ile ilgili birkaç örnek sitemizde yer alıyor. Yine anlatımlı olarak örgü bikini yapımıyla ilgili çalışmaları araştırıyorum.

 
 

Bulduğumda hemen bu içeriğin altına iliştireceğim. Benzer örgü çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizde çok güzel anlatımlar mevcut. Sizde evde kolayca öğrenip, hemen örgüden kazak, örgü hırka veya örgü yelek modelleri yapmayı öğrenebilirsiniz.

Hatta deniz için örgü şal yaparak kumsallarda boy gösterebilirsiniz. Evde örgü şal yapımı veya şal nasıl yapılır eğitimlerine sitemizden bol bol ulaşacaksınız. Altta benzer yazılar bölümüne göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ BEBEK BLUZ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bebek bluzu, örgü bebek bluz yapımı ve örgü bebek bluzları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir