YENİ ÖRGÜ BOYUNLUK MODELLERİ

Yeni örgü boyunluk modelleri ile karşınızdayız. Hemen resimlerin altında anlatımı da yer alan bu güzel çalışmaları sizde çok seveceksiniz. Örgüden boyunluk yapmak istiyorsanız bu güzel örnekler sizlere ilham verecektir. Anlatımlı kolay örgü boyunluk yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmayı sitemizde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde kendinize yapabilirsiniz.

Yada sevdiğiniz kişilere yapabilir onları mutlu edebilirsiniz. Hatta örgü boyunluk yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Birbirinden güzel örgü boyunluk modellerini renk renk göreceksiniz.

Sizde evde yapmaya niyetlendiyseniz ve bir örnek arayışı içerisindeyseniz bu güzel örnekler tam size göre diyebilirim. Eğitici videolardan da nasıl yapıldıklarını kısa sürede kavrayabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resimlerle ve yine anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

DENİZ TAŞLARINDAN YAPILANLAR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşından neler yapılır, çakıl taşından süs yapmak ve çakıl taşından yapılanlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir